KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12335513
nr 1233 5513
Hans Wigert
(1932-2015), Sverige
Oljemålning, Signerad a tergo, 1967. Olja på duk, 55x46
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 februari 2019
kl 18:38:23
29/1 22:12:35
3/2 14:50:44
Hans Wigert
Läs mer om Hans Wigert